charms

czwartek, 15 listopada 2012

charms

bransoletka

bransoletka

Mała koniczynka na szczęście uformowana ręcznie z czystego srebra i ozdobiona wesołą, pomarańczową cyrkonią.

 

 

sobota, 20 października 2012

charms

Co to ja pisałam w ostatnim wpisie, hm...? ;) Lepiej nic nie pisać z wyprzedzeniem. Z kotami wcale nie było spokoju; teraz to dopiero się działo (ale na razie na blogu kocich historii wystarczy), a "eksperymenty" biżuteryjne zakończyły się fiaskiem.

No to na razie malutki charmsik z moim ulubionym motywem miłorzębu. Nie pamiętam już wymiarów, ale to było rzeczywiście maleństwo :)

 

czwartek, 29 marca 2012

charms

Charms służący do zakończenia łańcuszka w bransoletce uformowany został ręcznie z czystego srebra. Wymiary serduszka: ok. 1 cm x 1 cm; długość wraz z kółeczkiem: 1,5 cm.

 

sobota, 03 marca 2012

charms

srebrny charms

srebrny charms

srebrny charms

Zawieszka została uformowana ręcznie (bez użycia form lub szablonów) z czystego srebra w technice art clay. Stokrotka jest niezwykle plastyczna. Na jej spodzie oksyda została w nienaruszonej postaci, aby wyraźnie uwypuklały się wypolerowane na satynowo płatki. Wypukły, ciemny środek kwiatka rozświetla delikatnie przezroczysta cyrkonia. Wymiary stokrotki: 1,6 cm x 1,8 cm; długość wraz z kółeczkiem i karabińczykiem: 3 cm.

 

 

charms

Zawieszka została uformowana ręcznie (bez użycia form lub szablonów) z czystego srebra w technice art clay. Centrum koniczynki zdobi cyrkonia w kolorze rubinu. Całość jest oksydowana, miejscami przetarta i wypolerowana. Wymiary koniczynki: 2 cm x 2,4 cm; długość wraz z kółeczkiem i karabińczykiem: 3,5 cm.

 

 
1 , 2 , 3 , 4

ArsNeo AleŁadne Users Online
free counters
Portal Sztuka
Jewelry  Blogs - BlogCatalog Blog Directory