czwartek, 29 marca 2012

charms

Charms służący do zakończenia łańcuszka w bransoletce uformowany został ręcznie z czystego srebra. Wymiary serduszka: ok. 1 cm x 1 cm; długość wraz z kółeczkiem: 1,5 cm.

 

sobota, 03 marca 2012

naszyjnik

srebrny naszyjnik z perłami

srebrny naszyjnik z perłami

srebrny naszyjnik z perłami

srebrny naszyjnik z perłami

Naszyjnik wykonany na zamówienie do kompletu wraz z kolczykami Perły na łące. Główny element naszyjnika stanowi gałązka wykonana od podstaw ręcznie z czystego srebra w technice art clay silver. Całość zdobią perły słodkowodne, których biel pięknie kontrastuje z oksydowanym srebrem. Długość naszyjnika wynosi 53,5 cm (z regulacją do 58,5 cm); długość łańcuszka z gronkiem: 5 cm.

 

 

naszyjnik

srebrny naszyjnik

srebrny naszyjnik

srebrny naszyjnik

srebrny naszyjnik

Naszyjnik wykonany na zamówienie do kompletu wraz z klipsami Niebieskie bratki. Kwiat bratka oraz listek zostały uformowane ręcznie z czystego srebra w technice art clay silver. Środek bratka, gronko oraz łańcuszek zdobią niebieskie perełki słodkowodne, dodatkowo w łańcuszek zostały wkomponowane fasetowane oponki prehnitu. Oksyda nadała srebru lekkie odcienie błękitu i brązu. Długość łańcuszka jest regulowana i wynosi od 53 do 57,5 cm; długość łańcuszka z gronkiem: 6 cm.

 

 

charms

srebrny charms

srebrny charms

srebrny charms

Zawieszka została uformowana ręcznie (bez użycia form lub szablonów) z czystego srebra w technice art clay. Stokrotka jest niezwykle plastyczna. Na jej spodzie oksyda została w nienaruszonej postaci, aby wyraźnie uwypuklały się wypolerowane na satynowo płatki. Wypukły, ciemny środek kwiatka rozświetla delikatnie przezroczysta cyrkonia. Wymiary stokrotki: 1,6 cm x 1,8 cm; długość wraz z kółeczkiem i karabińczykiem: 3 cm.

 

 

charms

Zawieszka została uformowana ręcznie (bez użycia form lub szablonów) z czystego srebra w technice art clay. Centrum koniczynki zdobi cyrkonia w kolorze rubinu. Całość jest oksydowana, miejscami przetarta i wypolerowana. Wymiary koniczynki: 2 cm x 2,4 cm; długość wraz z kółeczkiem i karabińczykiem: 3,5 cm.

 


ArsNeo AleŁadne Users Online
free counters
Portal Sztuka
Jewelry  Blogs - BlogCatalog Blog Directory