sobota, 07 lipca 2012

bransoletka

srebrna bransoletka

srebrna bransoletka

srebrna bransoletka

Srebro, perły słodkowodne. Gałązka z kwiatem została uformowana ręcznie z czystego srebra. Srebro jest zaoksydowane, miejscami przetarte i wypolerowane. Długość bransoletki: 18 - 21,5 cm.

kolczyki

srebrne kolczyki

srebrne kolczyki

Srebro, perły słodkowodne. Gałązki z kwiatami zostały uformowane ręcznie z czystego srebra. Srebro jest zaoksydowane, miejscami przetarte i wypolerowane. Całkowita długość kolczyków wynosi ok. 9 cm.

 

 

sobota, 23 czerwca 2012

bransoletka

srebrna bransoletka

srebrna bransoletka

Bransoletka wykonana od podstaw ręcznie ze srebra pr. 999 i 930. Środkowy element (z perłą słodkowodną) oraz końcowy wykonane są w technice art clay. W bransoletce zostały użyte kianity, dumortieryty oraz turkusy. Całość zaoksydowana, mocno przetarta i wypolerowana. Długość bransoletki jest regulowana i wynosi 20 – 23 cm. Wymiary środkowego elementu: 2,6 x 2,8 cm.

 

 

kolczyki

srebrne kolczyki

srebrne kolczyki

Kolczyki  wykonane od podstaw ręcznie ze srebra pr. 930 i 999. Ozdobione są niewielkimi kulami kianitów. Srebro zostało zaoksydowane, mocno przetarte i wypolerowane. Całkowita długość kolczyków wynosi 7 cm.

 

 

piątek, 27 kwietnia 2012

naszyjnik

Srebrny naszyjnik. W jego centrum znajduje się gałązka z liśćmi ginkgo, uformowana ręcznie (bez użycia gotowych form) z czystego srebra w technice art clay. Zdobią ją różnej wielkości przezroczyste cyrkonie. Łańcuszek w części składającej się z elementów w formie litery „S” również został wykonany ręcznie. Zarówno łańcuszek, jak i gronka, ozdobione są fasetowanymi kulami kryształu górskiego oraz pozłacanymi srebrnymi kuleczkami. Srebro najpierw zostało zmatowione, następnie zaoksydowane na czarno i jedynie miejscami, dla podkreślenia wypukłości, przetarte. Całość  jest lekko wypolerowana. Długość naszyjnika można regulować od 52 do 56,5 cm. Wymiary gałązki: 5,7 x 2,4 cm; długość gronek: 2,5 cm i 3,8 cm.

 

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 42

ArsNeo AleŁadne Users Online
free counters
Portal Sztuka
Jewelry  Blogs - BlogCatalog Blog Directory