niedziela, 25 listopada 2012

naszyjnik

srebrny naszyjnik

srebrny naszyjnik

srebrny naszyjnik

Delikatny naszyjnik w formie stylizowanej gałązki z liśćmi miłorzębu. Gałązka w całości jest wykonana ręcznie z czystego srebra w technice art clay. Zdobią ją różowe cyrkonie, fasetowane oponki kwarcu rubinowego oraz fasetowane briolety kwarcu mystic green. Srebro zostało zaoksydowane i miejscami przetarte oraz mocno wypolerowane dla wydobycia wzoru. Długość centralnego, ozdobnego elementu naszyjnika wynosi 6,5 cm.

 

 

 

kolczyki

srebrne kolczyki

srebrne kolczyki

srebrne kolczyki

Delikatne, długie i przy tym dość lekkie kolczyki w formie stylizowanych gałązek z liśćmi miłorzębu. Gałązki w całości są wykonane ręcznie z czystego srebra w technice art clay. Zdobią je różowe cyrkonie oraz fasetowane briolety kwarcu mystic green. Srebro zostało zaoksydowane i miejscami przetarte oraz mocno wypolerowane dla wydobycia wzoru. Całkowita długość kolczyków wynosi 7,5 cm.

 

 

czwartek, 15 listopada 2012

charms

bransoletka

bransoletka

Mała koniczynka na szczęście uformowana ręcznie z czystego srebra i ozdobiona wesołą, pomarańczową cyrkonią.

 

 

sobota, 20 października 2012

zawieszka

Zawieszka uformowana ręcznie z czystego srebra. Wymiary słonika: 2,7 x 2,3 cm; długość wraz z krawatką: 3,1 cm.

 

charms

Co to ja pisałam w ostatnim wpisie, hm...? ;) Lepiej nic nie pisać z wyprzedzeniem. Z kotami wcale nie było spokoju; teraz to dopiero się działo (ale na razie na blogu kocich historii wystarczy), a "eksperymenty" biżuteryjne zakończyły się fiaskiem.

No to na razie malutki charmsik z moim ulubionym motywem miłorzębu. Nie pamiętam już wymiarów, ale to było rzeczywiście maleństwo :)

 

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 42

ArsNeo AleŁadne Users Online
free counters
Portal Sztuka
Jewelry  Blogs - BlogCatalog Blog Directory