sobota, 12 marca 2011

naszyjnik

Naszyjnik w całości wykonany jest ze srebra (pr. 999, 930 i 925). Wisiorek z kotami i kwiatkami został ręcznie uformowany z czystego srebra i ozdobiony gronkiem złożonym z cytrynów (w tym ślicznej, fasetowanej brioletki), karneolami oraz peridotami.  Tymi samymi kamieniami jest również poprzetykany łańcuszek.  Całość została zaoksydowana, a następnie mocno wypolerowana. Wraz z gronkiem wisiorek ma długość 5 cm; długość łańcuszka wynosi 58 cm.

Dochód ze sprzedaży naszyjnika zasilił konto Stowarzyszenia Obrona Zwierząt (banerek, z którego można wejść na stronę Stowarzyszenia, widoczny jest w prawej szpalcie).

 

środa, 02 marca 2011

brelok

Brelok został wykonany na zamówienie. Miał dzwonić, brzeczęć i przypominać koński ogon, a samochodzik miał być podobny do nissana micry ;) Oprócz karabińczyka brelok jest wykonany w całości ze srebra. Użyte w nim kamienie to: ametyst, chalcedon, kwarc rubinowy, kwarc akwamarynowy, perły słodkowodne, marmur. Długość wraz z karabińczykiem: 13,5 cm.

 

charm

Zawieszka wykonana jest ze srebra. Samą 25-kę uformowałam ręcznie i ozdobiłam lawendową cyrkonią; jej wymiary to ok. 1,5 x 1,5 cm. Cały charm, wraz z karabińczykiem, ma długość 2,8 cm.

 


ArsNeo AleŁadne Users Online
free counters
Portal Sztuka
Jewelry  Blogs - BlogCatalog Blog Directory