poniedziałek, 30 marca 2009

kolczyki

kolczyki DRIADA - oksydowane srebro, kwarc jagodowy - fasetowane łezki 10x8 mm, fasetowane dumortieryty, malachit, jadeit, awenturyn. całkowita długość kolczyków: 5,7 cm; szerokość: 2,8 cm.

naszyjnik

naszyjnik PERSEFONA - krzemień pasiasty - donut o średnicy 44 mm, perły słodkowodne, fasetowane labradoryty, oksydowane srebro. obwód naszyjnika: 47 cm.

dawno temu przy okazji zakupów (kamienie, srebro, jak zwykle) zobaczyłam właśnie ten krzemień pasiasty w formie okazałego donuta. nie miałam zielonego pojęcia, co z nim zrobię, ale doskonale wiedziałam, że nie jestem w stanie mu się oprzeć. kiedy wzięłam go do ręki, od razu ujrzałam go w oprawie z oksydowanego srebra, jednak wtedy jeszcze nie miałam odwagi na zabawę z oksydą. tak więc krzemień powędrował do szuflady i przeleżał w niej dobrych kilka miesięcy. w końcu przyszedł mój czas na oksydowanie. najpierw kolczyki. jedne, drugie, kolejne aż sięgnęłam po ów krzemień. sam w sobie dostojny i wyrazisty, potrzebował jedynie lekkiego podkreślenia. kilka słodkowodnych perełek, moje ulubione labradoryty i oczywiście zaoksydowane srebro :)

niedziela, 29 marca 2009

wisiorek

wisiorek PERŁOWY DESZCZ - duży fasetowany kryształ górski o wymiarach 25x20x9 mm,  perły słodkowodne, oksydowane srebro. długość wisiorka: ok. 7 cm.

sobota, 28 marca 2009

kolczyki

kolczyki ŁZY WIPSANII - oksydowane srebro pr. 925, fasetowane kuleczki labradorytu. całkowita długość kolczyków: 8 cm.

kolczyki

kolczyki PODUSZKI MESSALINY - oksydowane srebro, kwarc rubinowy - fasetowane poduszeczki. całkowita długość kolczyków: 5,5 cm.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7

ArsNeo AleŁadne Users Online
free counters
Portal Sztuka
Jewelry  Blogs - BlogCatalog Blog Directory