niedziela, 18 grudnia 2011

kolczyki

Kolczyki wykonane w technice wire-wrapping ze srebra pr. 999 i 930. Srebro zostało zaoksydowane, przetarte i wypolerowane. Długość kolczyków: 6,5 cm.

 

piątek, 16 grudnia 2011

zawieszka

Zawieszka wykonana z czystego srebra w technice art clay. Całość została przeze mnie zrobiona od początku do końca ręcznie, bez użycia żadnych form czy szablonów.  Zawieszka ma wypukłą formę, w środku jest częściowo pusta. Srebro posiada różnorodną fakturę (od mocno chropowatej do błyszczącej), dodatkowo zostało zaoksydowane, a w niektórych miejscach pozostawiona jest czerń oksydy, aby podkreślić wzór i wydobyć wszystkie warstwy symbolu.  Średnica zawieszki wynosi 2,3 cm; długość wraz z kółeczkiem i krawatką (srebro pr. 925): 3,5 cm. Waga bez krawatki: 8,0 g.

 

zawieszka

 

Jaś dla Mamy :)

zawieszka

Zawieszka z odciskiem dziecięco paluszka, wykonana od postaw ręcznie z czystego srebra w technice art clay, ozdobiona przezroczystą cyrkonią. Krawatka ze srebra pr. 925. Srebro zostało zaoksydowane, przetarte i miejscami wypolerowane. Wymiary zawieszki: 2,6 x 2,1 cm; długość wraz z krawatką: 3,2 cm. Waga bez krawatki: 3,8g.

 

Jaś dla Taty :)

srebrna zawieszka z odcciskiem palca

Zawieszka z odciskiem dziecięco paluszka, wykonana od postaw ręcznie z czystego srebra w technice art clay. Srebro zostało zaoksydowane, przetarte i miejscami wypolerowane. Wymiary zawieszki: 3 x 1 cm; długość wraz z kółeczkiem: 3,4 cm. Waga bez kółeczka: 5,1 g.

 


ArsNeo AleŁadne Users Online
free counters
Portal Sztuka
Jewelry  Blogs - BlogCatalog Blog Directory