poniedziałek, 14 grudnia 2009

kolczyki

kolczyki DESZCZOWE KROPLE - srebro pr. 925 i 930, fasetowane brioletki kwarcu akwamarynowego (12 x 8 mm) oraz kwarcu niebiańskiego (10 x 6 mm). całkowita długość kolczyków: 7,8 cm.

Dalsza część "powtórki z rozrywki", bo na cokolwiek innego trudno znaleźć mi czas. Niemal każdy dzień - bywa że od rana do późnego wieczora - zajmują mi wędrówki po urzędach i sklepach typu Castorama, Praktiker itp. Na szczęście pierwsze efekty tych wędrówek nieśmiało już się malują na horyzoncie. Firma "Srebrny Kot" istnieje, pracownia zaopatrzona i wyposażona, trzeba jeszcze będzie ją urządzić, bym mogła się w niej odddawać biżuteryjnym harcom, bo jak na razie bardziej przypomina składzik meblowo-narzędziowy.

Tak się składa, że w drugi dzień Świąt obchodzę urodziny. Nie mogę sobie wyobrazić lepszego prezentu niż to, by do tego czasu zakończyć zmagania z urzędami (trochę jeszcze tego zostało) i przenieść się z pracami biżuteryjnymi na dobre do pracowni, tym bardziej, że obecnie i mieszkanie niewiele różni się od magazynu. Każde wsparcie w postaci trzymanych kciuków chętnie przyjmę :)

 


ArsNeo AleŁadne Users Online
free counters
Portal Sztuka
Jewelry  Blogs - BlogCatalog Blog Directory