środa, 25 listopada 2009

powtórka z rozrywki, bo prace podobne (jednak nie całkiem identyczne) do moich poprzednich, ale były robione na zamówienie i podobieństwo jest zamierzone ;)

onyksowa czerń

bransoletka

bransoletka ONYKSOWA CZERŃ - oksydowane srebro, onyksy. regulowana długość bransoletki od 17,5 do 20,5 cm. bransoletka posiada dopinany wisiorek o długości 5 cm.

 

warkocz Bereniki

bransoletka

bransoletka WARKOCZ BERENIKI - oksydowane srebro, sodalit, piryt, dumortieryt, porcelanowe korale. regulowana długość bransoletki od 21 do 23,5 cm.

 

Tym razem dostałam wyróżnienie od Sunflower , za co bardzo dziękuję, a samo wyróżnienie cieszy mnie tym bardziej, że Sunflower tworzy przepiękną biżuterię wire-wrapping i sama mogę jeszcze pomarzyć o takim opanowaniu techniki, jakie ona posiadła.

 

wyróżnienie

19:56, blue_inari , ode mnie
Link Komentarze (1) »
sobota, 14 listopada 2009

bransoletka

bransoletka KRÓLESTWO POSEJDONA - złożona jest z elementów wykonanych od podstaw w różnych technikach. główny, środkowy, element został uformowany z czystego srebra (pr. 999); ma on wymiary 2,8 x 3,5 cm. zapięcie oraz jeden z boków zostały wykonane w technice wire-wrapping ze srebra pr. 930 i 999. w bransoletce zostało również wykorzystane srebro pr. 925 oraz kamienie - kuleczki od 2 do 8 mm: zielony onyks, apatyt i kianit. srebro jest zaoksydowane i wypolerowane. całkowita długość bransoletki wynosi 20 cm, natomiast długość umożliwiająca zapinanie - 19 cm.

 

piątek, 13 listopada 2009

Nadrabiam zaległości, których się trochę nazbierało z powodu mojego ostatnio coraz bardziej dającego się we znaki braku czasu.

W tym wpisie chcę przede wszystkim podziękować Ani za cudowne wyróżnienia. Aniu, coś nie miałam szczęścia zamieścić podziękowań na Twoim blogu, chyba jestem na bakier z blogspotem, bo to nie pierwszy raz, kiedy mi się taka "sztuka" nie udaje, więc u siebie serdecznie Ci dziękuję, mam nadzieję, że przeczytasz :)

A oto te wspaniałe wyróżnienia

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

 

Dalej posyłam je dwóm wspaniałym Artystkom, których prace zachwycają mnie od dawna, a jeszcze nie miałam okazji przesłać im wyróżnień. Są to

Esarte

- jej oryginalne podejście do pracy z AC bardzo mi się podoba

oraz

Falling in...

- za własny, bardzo kobiecy, styl, piękny dobór kolorów i wyjątkową staranność wykonania

18:02, blue_inari , ode mnie
Link Komentarze (2) »

ArsNeo AleŁadne Users Online
free counters
Portal Sztuka
Jewelry  Blogs - BlogCatalog Blog Directory